top of page

STŘEŠNÍ SYSTÉMY

Nezáleží na tom, zda si do střešních oken vyberete žaluzie nebo rolety – oba typy zastínění Vám poskytnou ochranu před slunečními paprsky a zabrání před přehříváním interiéru. Střešní rolety i žaluzie jsou vhodné do všech typů oken a zaručují dokonalé zastínění díky hliníkovým vodícím lištám po stranách. 

ŽALUZIE V-LITE

Horizontální žaluzie vhodná do všech typů střešních oken

- profily a vodící lišty z eloxovaného hliníku nebo v bílé barvě
- dva způsoby naklápění lamel – jezdcem nebo kolečkem
- hliníkové vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách okna
- snadné ovládání pomocí tyče pro okna hůře dostupná

ŽALUZIE VELUX

Stylové řešení bez ovládacích šňůrek a tyčí. Umožňuje tlumení, nasměrování světla i zatemnění. Na výběr z 9 barev. Výborně se hodí i do kuchyní, koupelen a jiných míst se zvýšenou vlhkostí.


Lamelová žaluzie VELUX se ovládá pomocí spodní lišty a posuvného jezdce. Lamely je možné naklápět bez problémů v jakémkoliv sklonu střechy, mohou být nastavovány i při otevřeném okně. Žaluzii je možno posouvat spodní lištou a lamely naklápět pomocí posuvného jezdce. Jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště žaluzie. Hliníkové lamely jsou 35 mm široké a mohou být naklápěny v rozsahu 180°. Zajišťují tak optimální kontrolu přicházejícího světla.

- výborně se hodí do kuchyní, koupelen atd. 
- úplná regulace slunečního záření 
- vedená v úzkých hliníkových profilech - bez vodících provázků 
- regulace světla pomocí jednoduchého ovládání 

ROLETA R-LITE

Látková roleta vhodná do všech typů střešních oken

- profily a vodící lišty z eloxovaného hliníku nebo v bílé barvě
- hliníkové vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách okna
- široký výběr látek 
- snadné ovládání pomocí tyče pro okna hůře dostupná

 

ROLETA FANTAZIE

Látková roleta vhodná do všech typů střešních oken
 

- látka na hřídeli uložena v boxu
- komponenty jsou ve stříbrné a bílé barvě
- látka je v napnutém stavu udržována pomocí pružiny
- ovládání tahem za spodní  ukončovací profil látky
- systém ovládání umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze
- výběr z široké škály jednobarevných, designových nebo technických látek

 

ROLETA TITAN

Látková roleta vhodná do všech typů střešních oken

 

- látka je uložena za horní profilovou lištou na hřídeli průměru 25 m
- výběr z široké škály jednobarevných, designových nebo technických látek
- extrudované lišty rámu jsou 50 mm široké
- komponenty jsou v imitaci dřeva (světlá borovice, tmavá borovice)
- systém ovládání umožňuje zastavení rolety v jakékoliv poloze
- ovládání tahem za spodní ukončovací profil látky

ROLETA VELUX

Zcela zatemňující roleta

Zatemňující roleta VELUX poskytuje 100 % zatemnění jak v noci, tak ve dne. Ideální pro použití zejména do ložnic či dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den. Díky novému tenkému designu bočních lišt a horní krycí lišty a zároveň konstrukčnímu vylepšení poskytuje roleta nejlepsí zatemnění na trhu. Roletu je možné nastavit do jakékoli pozice.
Zcela zatemňující rolety jsou vyrobeny z polyesteru odolného proti znečištění, ze zadní strany potaženého speciálním hliníkovým povrchem, který odráží teplo. Tím v létě odráží nechtěné teplo zvenčí, v zimě teplo naopak zadržuje v místnosti.
 
- 36 barevných vzorů včetně 12 zábavných a vzrušujících designů z kolekce snů VELUX & Disney. 

 

ROLETA VELUX

Zastiňovací roleta

Jednoduché tlumení světla a elegantní design. Můžete si vybrat ze 15 barev a různých způsobů ovládání. Rozptyluje sluneční záření a vytváří příjemné tlumené osvětlení. Výborně se hodí do obývacích pokojů, pracoven atd. Veliký výběr vzorů a barev. Manuální i dálkové ovládání. Zastiňovací rolety umožňují snadné zachycení v různých polohách okna a jsou vyrobeny z odolné tkaniny, odolné proti zašpinění. Díky bočnímu vedení zůstává textilie úhledně upravená a napnutá.
 

PLISOVANÁ ROLETA VELUX

Plisovaná roleta 

Pomocí plisované rolety si pustíte do místnosti právě tolik světla, kolik potřebujete. Díky novému designu postranních vodících lišt můžete roletu lehce nastavit v jakékoli pozici na okně. Roleta se ovládá pomocí dvou ovládacích lišt - v horní a spodní části, což umožňuje nastavení rolety v libovolné pozici. Plisovaná roleta je vyrobená z materiálu odolávajícímu nečistotám. Zachová si tvar záhybů bez ohledu na to, jak často je používaná.

 

- výborně se hodí do obývacích pokojů, pracoven atd. 
- široká nabídka dekorativních vzorů 
- pohyblivá roleta - není upevněna nahoře ani dole 

 

Tip: Můžete si vybrat také dvojitě plisovanou roletu. Při dvojitém plisování nejsou viditelná vodící lanka rolety
 

ROLETA DUO VELUX

Kombinace zcela zatemňující a plisované rolety

2 v 1 - zatemnění a roztýlení světla. Kombinovaná roleta VELUX DFD, to je zcela zatemňující roleta a plisová roleta v jednom. Zajistí úplne zatemňení, kdykoli potřebujete, i jemně roztýlené denní svetlo a dekoratívní vzhled.Se dvěma roletami v jedné je tento produkt ideální do ložnic pro nastavení množství prostupujícího světla v jakoukoli denní dobu.
 

Atraktivní design se dvěma nezávislými ovládacími lištami. Variabilní nastavení umožňuje nastavení obou rolet kdekoli na okně.
Vyberte si ze čtyř barevných provedení zcela zatemňující rolety v kombinaci s bílou plisovanou roletou. Stříbrná hliníková vrstva na zadní straně zcela zatemňující rolety brání průniku světla do místnosti i tepelným ztrátám v zimním období

ROLETA DVOJITĚ PLISOVANÁ VELUX

 

Dvojitě plisovaná roleta pro úsporu energi

Dvojitě plisovaná roleta VELUX v sobě spojuje elegantní vzhled plisované rolety s tepelně-izolačními vlastnostmi hliníkové fólie umístěné na vnitřní straně dvojitého plisé. V zimním období zabraňuje tepelným ztrátám – správný krok k zajištění energetické efektivity vašeho domova. Štíhlé boční vodicí lišty, skrytá lanka a kompaktní dvojité plisování vytvářejí elegantní a funkční celek. Roletu je možné ovládat horní i spodní ovládací lištou a nastavit ji v libovolné pozici, např. i uprostřed okna. Dodává se pouze v manuálním ovládání.
 

- zlepšuje izolaci až o 21 %, čímž zabraňuje tepelným ztrátám 
- zajistí v interiéru přítmí 
- kompaktní a důmyslný design – žádná viditelná lanka 
- ovládání spodní i horní lištou umožňuje flexibilní nastavení kdekoli na okně 

SÍŤ PROTI HMYZU VELUX

 

Síť proti hmyzu VELUX poskytuje optimální ochranu proti hmyzu a zastaví i toho nejmenšího komára. Síť je instalována na ostění, takže okno můžete normálně používat. Pokud síť zrovna nepotřebujete, lze ji jednoduše navinout do horní lišty. Síť proti hmyzu se připevňuje na stěnu v interiéru, nikoli na okno. 

Ovládání
Síť proti hmyzu se ovládá zevnitř. Materiál je hladce veden v bočních profilech. Když se síť nepoužívá, zaroluje se elegantně do horního krytu.

Materiál
Odolný průhledný síťovaný materiál, nebrání ve výhledu. Vodicí lišty ve stříbrném (hliníkovém) provedení. 

 

VENKOVNÍ MARKÝZA VELUX

 

Venkovní markýza VELUX nabízí dokonalou ochranu před přehříváním, protože odrazí sluneční paprsky dříve, než dopadnou na sklo střešního okna. A co je nejlepší – naše venkovní markýza je z průhledné síťoviny, takže nepřijdete o výhled z okna.Markýzy VELUX jsou vyrobeny ze síťoviny ze 100% polyesteru odolávající vlivům počasí pro dlouhou životnost.

- Dokonalá ochrana před přehříváním – sníží vnitřní teplotu až o 6 °C

- Síťovaná struktura propouští světlo do místnosti a zachovává přitom výhled z okna

- Jednoduchá montáž i ovládání z interiéru

- Může být kombinovaná s vnitřními zastiňovacími doplňky

bottom of page